• Okęcie, ul. Szyszkowa 27

   pon. – pt.: 9:00 – 18:00 sob.: 9:00 – 16:00 niedz.: nieczynne
  • Wilanów, ul. Kosiarzy 37

   pon. – pt.: 10:00 – 19:00 sob.: 10:00 – 17:00 niedz.: 10:00 – 17:00
  • Starówka, ul. Świętojańska 15

   pon. – czw.: 9:30 – 19:00 pt.: 9:30 – 20:00 sob.: 9:30 – 20:00 niedz.: 9:30 – 20:00

Torty na zamówienie

tort owocowy cukiernia warszawa strzałkowski

Cukiernia Strzałkowski ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu czy też wytwarzaniu tortów na zamówienie, za każdym razem jest to dla nas właścicieli oraz naszych cukierników duże wyzwanie. Przygotowany tort powinien być wyjątkowy dla każdego klienta z osobna, dlatego zawsze pragniemy, aby wyrażał nasze zamiłowanie do wykonywanego przez Nas zawodu cukiernika.

Torty na zamówienie to torty bardzo chętnie zamawiane w naszej cukierni. Realizujemy je z przyjemnością na indywidualne życzenie klienta. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny projekt tortu, czy to inspirowany ze zdjęcia lub też wybrany z naszych dotychczasowych realizacji? Zapraszamy na nasz profil firmowy na facebook, aby zapoznać się z naszymi ukończonymi zleceniami, dodawanymi regularnie. Zapewniamy, że na pewno znajdzie się coś dla niezdecydowanych.

Jeżeli szukają Państwo sposobu jak wyrazić uczucia czy wdzięczność dla bliskiej osoby, słodka niespodzianka będzie idealnym rozwiązaniem. Przygotowujemy dopasowaną ofertę w zależności od rodzaju, jak i potrzeb. Na indywidualne życzenie do każdego zamówienia można dołączyć bilecik z życzeniami, podpisem czy specjalną dedykacją. Wszystkie projekty zamówione przez Państwa wykonywane są przez naszych wspaniałych cukierników. Cały sekret i urok tortów na zamówienie tkwi w jego dekoracjach, które zawsze bardzo pieczołowicie opracowujemy z każdym indywidualnie. Naszą najlepszą wizytówką jest Państwa zadowolenie. Gwarantujemy sprawny i profesjonalny kontakt, jak i szybką realizację. Z pewnością każdy z Państwa niezależnie od okazji znajdzie coś dla siebie.

Na spotkaniu z państwem ustalimy dokładne szczegóły wykonania tortu i przedstawimy podstawowy zakres cenowy wraz z możliwymi smakami, dodatkami czy też minimalną wagą dostosowaną do ilości osób, jakie ma ugościć nasz tort. Wybór masy ma duże znaczenie, bo to dzięki niej jesteśmy w stanie tworzyć bardziej złożone wyglądy tortów na zamówienie.

Wykonujemy różne rodzaje tortów:
- torty z figurką
- foto
 torty
- torty
 witrażowe
- torty
 2D
- torty 3D

Przy składaniu zamówienia trzeba pamiętać o wyborze:
Biszkoptu – ciemny lub jasny
Przełożenia kremu  – do wyboru:

 • białej czekolady
 • deserowej czekolady
 • krem na bazie śmietany o smaku jogurtowym
 • kremu o smaku truskawkowym
 • krem o smaku kakaowym
 • krem o smaku owoców leśnych
 • krem na bazie śmietany o smaku malinowym
 • krem na bazie śmietany o smaku waniliowym
 • krem maślano-krówkowy
 • krem śmietanowo-cytrynowy z kawałkami bezy.

Torty na zamówienie przeważnie posiadają owoce i dodatki, można poprosić nas o ewentualne zmiany naszych tortów np. nasączyć biszkopt likierem lub innym alkoholem, dodać orzechy czy też migdały. Wariacje mamy nieograniczone :). Wypisaliśmy tylko podstawowe smaki, lecz coraz częściej pojawiają się dotąd niespotykane połączenia tortów takich jak „tort z mielonych orzechów i migdałów przełożony czekoladowym kremem na bazie masła. ”

Ceny tortów zaczynają się od 60 zł. (w zależności od wybranego smaku i kształtu) Minimalna waga tortów to 1 kg. Warto się zastanowić jak dużej porcji tortu państwo potrzebują. Jedna porcja, czyli około 100g przy wadze tortu 1,2 – 1,5 kg powinna zaspokoić apetyt 12 osób o ile nie ma wśród nich smakosza tortów 🙂 Torty wykonujemy z marcepanu, na bazie kremu lub masy cukrowej, dla bardziej wymagających możemy wspomóc się czekoladą plastyczną.

Ostateczna waga tortu może nieznacznie różnić się od ustalanej.