• Okęcie, ul. Szyszkowa 27

      pon. – pt.: 9:00 – 18:00 sob.: 9:00 – 16:00 niedz.: nieczynne
    • Wilanów, ul. Kosiarzy 37

      pon. – pt.: 10:00 – 19:00 sob.: 10:00 – 17:00 niedz.: 10:00 – 17:00
    • Starówka, ul. Świętojańska 15

      pon. – czw.: 9:30 – 19:00 pt.: 9:30 – 20:00 sob.: 9:30 – 20:00 niedz.: 9:30 – 20:00

Praca

Lokalizacja:

– Stare Miasto w Warszawie

Oczekujemy:

– dyspozycyjności

– uczciwości i zaangażowania w pracę

– osób uśmiechniętych, lubiących pracę z ludźmi

– komunikatywnej znajomości języka angielskiego

– aktualnej książeczki do celów sanitarno–epidemiologicznych

Zadania:

– obsługa klientów w zakresie sprzedaży wyrobów cukierniczych

– przygotowywanie deserów, kaw, pucharów lodowych i pozostałych pozycji w menu

– budowanie i umacnianie relacji z klientami

– dbałość o estetykę wnętrza

Oferujemy:

– umowę na pełny etat

– dogodne warunki zatrudnienia

– pracę w młodym zespole

– atrakcyjne wynagrodzenie

Jeżeli jesteś osobą młodą, nie uczącą się to czekamy właśnie na Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na nasz e-mail:

cukiernia strzalkowski